#1 2012-01-26 17:12:22

 Kohtalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 52
Punktów :   

Witam.

Yhym, witam wszystkich użytkowników tego forum. Jestem Olka, w marcu skończę 16 lat i mieszkam w nieco dalszych okolicach Wrocławia, jeśli można tak powiedzieć. Co by tu jeszcze napisać... O. Na forum trafiłam kilka dni temu przez przypadek, kiedy szukałam różnych takich o zespole. Dziś przyszło mi do głowy, żeby się jednak zarejestrować, więc jestem. mam nadzieję, że uda mi się wpasować w Wasze grono.
Three Days Grace znam już od ponad roku, dzięki "World So Cold", które leciało w radiu, ale dopiero jakiś miesiąc temu oszalałam na ich punkcie. Słuchałam ich dużo, kiedy miałam coś w rodzaju doła i wtedy zauważyłam, że ich piosenki dają mi porządnego kopa, szybko zapadają w pamięć (u mnie to ogromna zaleta)  i ogólnie poprawiają humor. Nie potrafię wybrać ulubionej piosenki, bo każda ma w sobie to coś. Jednak do moich faworytów na pewno należą: "Break", I Hate Everything About You", "World So Cold","Lost In You", "Pain", "Home", ''Drown", "Animal I Have Become", "Over and Over", "Never Too Late", "Time of Dying" i "Let It Die".
O sobie nie wiem, co powiedzieć. Interesuję się psychologią, Skandynawią, historią i oczywiście muzyką. Kocham oglądać filmy różnego gatunku i czytać książki, głównie kryminały, horrory, fantastykę i jakieś tam nieraz dramaty lub inne. Oprócz 3DG moje ulubione zespoły, to: Seether, Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold, Pain, Disturbed, Alesana, Coma, Frontside, 30 Seconds to Mars. Ale bardzo lubię i słucham jeszcze takich zespołów, jak:
Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, Apocalyptica, Hoobastank, Slipknot, Finger Eleven, Hunter, Limp Bizkit, Blink 182, Nightwish, Marilyn Manson, Korn, Placebo, Pantera, Alice in Chains, Avantasia, Myslovitz, Eluveitie, Alkaline Trio, 10 Years, A Skylit Drive, Ensiferum, Korpiklaani, Escape The Fate, Sepultura, Cradle of Filth, Dancing with the Enemy. Chimaira, Confide, Nine Inch Nails, Skindred, Judas Priest, The Red Jumpsuit Apparatus, Deftones , Scorpions, Linkin Park, Green Day, Nirvana , Metalica , U2 , Nickelback, The Rasmus, AC/DC, Red Hot Chili Peppers , Kings of Leon, My Chemical Romance, SOAD, Papa Roach, Good Charlotte, Creed, 3 Doors Down,  Muse,Queen, Depeche Mode, Black Sabbath,Iron Maiden, Stone Sour , 12 Stones, Sunrise Avenue, AFI, Daughtry, A Day To Remember, Jimmy Eat World, Sum 41, Jet Black Stare, The Sex Pistols, HIM, R.E.M.,Simple Plan,Megadeth, RED, Hinder, The White Stripes, Buckcherry,Tarot,Sonata Arctica, Amorphis, Deftones,Children Of Bodom,The Offspring,Coldplay, Breaking Benjamin,Lifehouse,Billy Talent, Rise Against, Sabaton, Dimmu Borgir, Guns N' Roses, Drowning Pool, Oasis, Fall Out Boy, Alien Ant Farm, Editors, Skillet, Blur, Demon Hunter, Spiderbait, The Bravery, Anberlin, Flyleaf, Atreyu, Staind, DC Talk, Saosin, Foster The People, Interpol, Mona, Pendulum, Halestorm, Deepfield, Saliva, Adelitas Way,Theory of a Deadman, Incubus, The Letter Black, Dead By Sunrise, Stone Temple Pilots, Scars on Broadway, Story of the Year i jeszcze wielu innych, których nie wymieniłam. Chyba i tak za dużo się rozpisałam.
No, to chyba wszystko, dziękuję za uwagę.

Ostatnio edytowany przez Kohtalo (2012-01-26 17:25:27)


Grab your gun, time to go to hell.

Offline

 

#2 2012-01-27 08:50:55

 Pietro

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 944
Punktów :   
Ulubione zespoły: TDG, 30 STM, LP, Lifehouse

Re: Witam.

Yay, po raz pierwszy widzę tak wielkie przywitanie, tzn obszerne
witamy w naszym gronie
w jakim radiu słyszałaś World So Cold? ;>
interesujesz się psychologią, no proszę! great!
Skandynawią? a którym państwem najbardziej? bo ja szalenie Norwegią, dzięki "Sadze o Ludziach Lodu" Margit Sandemo
lecę tam w te wakacje do pracy ^^
widzę też 30 STM i Lifehouse, spróbuj Paramore i Lostprophets, może Ci się spodobają, no chyba że je przeoczyłem w tym ogromie słuchanych zespołów

Offline

 

#3 2012-01-27 14:18:20

 nattkaw

Administrator

4187634
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 940
Punktów :   
Ulubione zespoły: A7X, SOAD, TDG, Trivium

Re: Witam.

Hej
No rozprawkę to nam ładną dałaś, ale to bardzo dobrze będziemy mogli Cię lepiej poznać
Oczywiście zachęcam do udzielania się zarówno w wątkach jak i na chatboxie
Z takich oczywistych to nie pisz posta pod postem, nie offtopuj i ogólnie przestrzegaj regulaminu
I oczywiście baw się dobrze tu z nami


Never Give Up
            &
Never Too Late

Offline

 

#4 2012-01-27 15:36:24

 Kohtalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Witam.

Oj, czasami lubię się tak rozpisać..

Pietro napisał:

w jakim radiu słyszałaś World So Cold? ;>

W Open.fm, stacja American Rock.

Pietro napisał:

Skandynawią? a którym państwem najbardziej? bo ja szalenie Norwegią, dzięki "Sadze o Ludziach Lodu" Margit Sandemo
lecę tam w te wakacje do pracy ^^

Ja też Norwegią i jeszcze Danią. O, proszę. To właśnie dzięki "Sadze o Ludziach Lodu'' zapałałam tak wielką miłością do krajów skandynawskich, tak to pewnie nie zwróciłabym na nich większej uwagi. Świetna saga, jedne z najlpeszych książek, jakie czytałam. Jak tylko skończę swój maraton z książkami Kinga, zabiorę się za następną sagę Margit, dokładnie to ''Sagę o Czarnoksiężniku''.
Oj, pozazdościć tylko. Kiedyś się tam wybiorę. Obowiązkowo.^.^

Pietro napisał:

widzę też 30 STM i Lifehouse, spróbuj Paramore i Lostprophets, może Ci się spodobają, no chyba że je przeoczyłem w tym ogromie słuchanych zespołów

Nie, nie przeoczyłeś. Paramore na razie znam i lubię tylko kilka piosenek: '' Ignorance'', ''Brick By Boring Brick'', ''Decode'', ''Emergency''. W ich twórczość muszę się jeszcze zagłębić, a Lostprophets dopiero poznać.

nattkaw napisał:

Z takich oczywistych to nie pisz posta pod postem, nie offtopuj i ogólnie przestrzegaj regulaminu

Tak jest, pani Administrator.

Ostatnio edytowany przez Kohtalo (2012-01-27 23:40:23)


Grab your gun, time to go to hell.

Offline

 

#5 2012-01-27 16:10:58

 InvinciblePL

Użytkownik

517949
Call me!
Skąd: Włocławek/Konin/ Inowrocław
Zarejestrowany: 2011-11-10
Posty: 68
Punktów :   
Ulubione zespoły: 30stm, Muse, TDG, Linkin Park

Re: Witam.

Witam, wiatm;)

Się dziewczyno rozpisałaś:D znalazlam kilka swoich ukochanych zespołów np, 30stm, Coldplay, Nirvana, BfMV. Poroponuję zagłebić się w twórczośc Muse:)
Czytasz Kinga? Jak miło:)
Pozdrawiam:)


"Together we're invincible!!"

Offline

 

#6 2012-01-27 23:14:28

 Kohtalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Witam.

InvinciblePL napisał:

Poroponuję zagłebić się w twórczośc Muse:)

Postaram się, jak najszybciej. Na razie znam tylko kilka piosenek.

InvinciblePL napisał:

Czytasz Kinga? Jak miło:)

O, to jeden z moich ulubionych autorów. Genialny.


Ok, idę dalej ogarniać forum i udzielać się gdzieś indziej:D

Ostatnio edytowany przez Kohtalo (2012-01-27 23:50:46)


Grab your gun, time to go to hell.

Offline

 

#7 2012-01-28 14:20:02

 Pietro

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 944
Punktów :   
Ulubione zespoły: TDG, 30 STM, LP, Lifehouse

Re: Witam.

Kohtalo napisał:

Ja też Norwegią i jeszcze Danią. O, proszę. To właśnie dzięki "Sadze o Ludziach Lodu'' zapałałam tak wielką miłością do krajów skandynawskich, tak to pewnie nie zwróciłabym na nich większej uwagi. Świetna saga, jedne z najlpeszych książek, jakie czytałam. Jak tylko skończę swój maraton z książkami Kinga, zabiorę się za następną sagę Margit, dokładnie to ''Sagę o Czarnoksiężniku''.

wiesz, że mam podobne plany? też po SoLL zacząłem czytać kinga, przeczytałem narazie sześć książek, cztery mam jeszcze w kolejce, a potem planuję przeczytać raz jeszcze SoLL, choć w sumie powinienem wcześniej, na prezentację maturalną chciałem wykorzystać(motyw anioła)

być może też sięgnę po kolejną sagę Margit, ale to w przyszłości póki co, narazie uwielbiam Kinga i czytam jego książki, no i sam muszę w końcu skończyć moją

Kohtalo napisał:

a Lostprophets dopiero poznać.

poznaj koniecznie, mogą Ci się spodobać
polecam na początek: Last Train Home, Rooftops, 4AM Forever, Last Summer, Burn Burn, Shinobi VS Dragon Ninja i Everyday Combat

Ostatnio edytowany przez Pietro (2012-01-28 14:22:54)

Offline

 

#8 2012-01-28 16:20:07

 Edka

Edek z krainy kredek

34106980
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 826
Punktów :   
Ulubione zespoły: BLS,Def Leppard,Ozzy,Bon Jovi

Re: Witam.

Witam Cię bardzo serdecznie! Się rozpisałaś ale to bardzo dobrze! Uhuu, bardzo ładny gust ale za Judas Priest, Gunsów, Megadeth już Cię lubię Jaka jest Twoja ulubiona płyta Judas Priest? No chyba, że słuchasz ich kawałków jakie Ci w ucho wpadną. Generalnie baw się dobrze i udzielaj się dużo!


music = life

"I'm your source of self-destruction."

Offline

 

#9 2012-01-29 11:59:53

 Kohtalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Witam.

Pietro napisał:

wiesz, że mam podobne plany? też po SoLL zacząłem czytać kinga, przeczytałem narazie sześć książek, cztery mam jeszcze w kolejce, a potem planuję przeczytać raz jeszcze SoLL, choć w sumie powinienem wcześniej, na prezentację maturalną chciałem wykorzystać(motyw anioła)

No , proszę, cóż za miła 'niespodziewanka'. Ale eej, ja też na razie prawie przeczytałam 6 książek Kinga, ostatnią niedługo kończę. A po następne muszę się wybrać do biblioteki,  a w ostateczności sięgnąć po jakiegoś ebook'a. O, bardzo dobry pomysł. Ja właśnie przez SoLL zaczęłam całkiem inaczej postrzegać Lucyfera, czarne anioły, demony i w ogóle. Świetnie zostało to wszystko opisane.

Pietro napisał:

być może też sięgnę po kolejną sagę Margit, ale to w przyszłości póki co, narazie uwielbiam Kinga i czytam jego książki, no i sam muszę w końcu skończyć moją

A można spytać o czym piszesz?   ja też kiedyś zaczęłam pisać, ale po kilku stronach stwierdziłam, że w moim wykonaniu, to beznadziejne. Może kiedyś do tego wrócę.

Pietro napisał:

poznaj koniecznie, mogą Ci się spodobać
polecam na początek: Last Train Home, Rooftops, 4AM Forever, Last Summer, Burn Burn, Shinobi VS Dragon Ninja i Everyday Combat

O, dziękuję. Zaraz przesłucham te piosenki i jeszcze jakieś inne.

Edka napisał:

Jaka jest Twoja ulubiona płyta Judas Priest? No chyba, że słuchasz ich kawałków jakie Ci w ucho wpadną.

Nie, po usłyszeniu kilku piosenek postanowiłam przesłuchać wszystkie. Hm, wybrałam 3 ulubione, mianowicie British Steel, Screaming for Vengeance i Painkiller.

Hej, kto jest na Twoim avatarze? Skojarzył mi się z panem Jonem Bon Jovim, ale nie jestem pewna.


Grab your gun, time to go to hell.

Offline

 

#10 2012-01-29 12:30:58

 Edka

Edek z krainy kredek

34106980
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 826
Punktów :   
Ulubione zespoły: BLS,Def Leppard,Ozzy,Bon Jovi

Re: Witam.

Kohtalo napisał:

Nie, po usłyszeniu kilku piosenek postanowiłam przesłuchać wszystkie. Hm, wybrałam 3 ulubione, mianowicie British Steel, Screaming for Vengeance i Painkiller.

Hej, kto jest na Twoim avatarze? Skojarzył mi się z panem Jonem Bon Jovim, ale nie jestem pewna.

Yeeees British Steel i Painkiller to jedne z tych najlepszych więc masz łogromnego plusa. Piąteczka!

Dobrze Ci się skojarzyło, jest to wiecznie piękny Jon Bon Jovi Słuchasz Bon Jovi może?


music = life

"I'm your source of self-destruction."

Offline

 

#11 2012-01-29 18:43:26

 ookropkaa

Moderator

11922791
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 1229
Punktów :   

Re: Witam.

To ja tak krótko i na temat.. Witam


http://img706.imageshack.us/img706/3711/ad2t.gif

Offline

 

#12 2012-01-29 22:14:58

 killiana

Administrator

8277564
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 532
Punktów :   
WWW

Re: Witam.

Witam

Niezłe powitanko, ale my baaardzo lubimy takie eseje Gust muzyczny masz świetny, zresztą jak my wszyscy na tym forum
O zasadach już Cię Natka poinformowała. Ja tylko przypomnę, żebyś się dużo udzielała

Miłego forumowania


"You’re wrong if you think that I’ll be just like you"

Offline

 

#13 2012-02-02 17:48:47

 Pietro

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 944
Punktów :   
Ulubione zespoły: TDG, 30 STM, LP, Lifehouse

Re: Witam.

piszę o dwójce braci którzy zostali przeznaczeni do zwalczania zła na świecie a ich życiem kieruje przepowiednia, świat magii i miecza, wiem, banał

zaczęłaś inaczej postrzegać, ale to też nie do końca jest tak jak tam było, bo rozmawiałem z bardzo lubianym przeze mnie księdzem o tym, wytłumaczył mi bardzo dobrze o co kaman
nie do końca lucyfer jest tak dobry i kochany jak w SoLL

Offline

 

#14 2012-02-04 17:20:18

 Kohtalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Witam.

Edka napisał:

Dobrze Ci się skojarzyło, jest to wiecznie piękny Jon Bon Jovi Słuchasz Bon Jovi może?

Wiecznie piękny i wiecznie młody. Tak, słucham. Najwyraźniej zapomniałam i nie wymieniłam ich pierwszym poście, mój błąd.

ookropkaa napisał:

To ja tak krótko i na temat.. Witam

Miło mi.

killiana napisał:

zresztą jak my wszyscy na tym forum

O, w to akurat nie wątpię.

Pietro napisał:

piszę o dwójce braci którzy zostali przeznaczeni do zwalczania zła na świecie a ich życiem kieruje przepowiednia, świat magii i miecza, wiem, banał

Wcale nie, lubię taką temtykę. Jak wydasz książkę, to daj znać.

Pietro napisał:

zaczęłaś inaczej postrzegać, ale to też nie do końca jest tak jak tam było, bo rozmawiałem z bardzo lubianym przeze mnie księdzem o tym, wytłumaczył mi bardzo dobrze o co kaman
nie do końca lucyfer jest tak dobry i kochany jak w SoLL

oj, no to wiadomo. Jego wspaniała osobowość i niewinność w większości zostały stworzone tylko przez Margit, żeby bardziej wiarygodniejszy wydawał się fakt, że Lucyfer pomógł ludziom i się tak z nimi związał. Jakby on był taki kochany, to śmiało mogłabym iśc do czarnych sal.


Grab your gun, time to go to hell.

Offline

 

#15 2012-02-05 10:07:21

 Pietro

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 944
Punktów :   
Ulubione zespoły: TDG, 30 STM, LP, Lifehouse

Re: Witam.

ja chciałem iść do tychże czarnych sal, tylko ich nie ma
gdyby tak kochał ludzi to by przeciw nim nie wystąpił, choć w sumie bardziej przeciw Bogu wystąpił.. no temat rzeka jak to mówią
kiedyś może wydam, ale nie wiem czy to przypadnie jakimś wydawcom do gustu, bo jest powszechna, mało oryginalna, w opinii kilku osób którym dałem pierwszy rozdział do przeczytania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne domki Dziwnów rasowekoty.pl www.superkot.pl