#1 2011-06-25 01:45:07

 friik92

Użytkownik

4928640
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 53
Punktów :   
WWW

siema :D

jestem Natalia mam 19 lat ale dawaja mi 14 -15 no coz... bywa...
mieszkam w Londynie od jakis 2.5 roku prawie ze 3... moj polski zanika powoli... wole po angielsku pisac, czytac no i niech bedzie ze mowic chociaz czasem kalecze niektore angielskie slowka
mam pokoj wielkosci 2x2 i wszedzie gdzie nie spojzysz jest System Of A Down... moja posciel jest w czaszki ktore swieca w ciemnosci
jestem wielkim fanem jeszcze:
Marilyn Manson
Avenged Sevenfold
oraz Pinkly Smooth jest mniej znany ma kilka piosenek ale poprostu czasem moge dniami i nocami sluchac
aaa jeszcze bardzo lubie Bring Me The Horizon
no i proste ze Three Days Grace Scared to ulubiona ma piosenka...
i wiele wiele innych ale te najbardziej

ucze sie grac na ciezko zarobionej gitarze kilka piosenek sie umie
uwielbiam swietej pamieci perkusiste Avenged Sevenfold jak i wokalista Pinkly Smooth James "The Rev" Sullivan
koels jest genialny jego glos, umiejetnosci tworzenia muzyki sa nie zwykle
malo tego ciagle sie smial i wyglupial nigdy smutny nie chodzil
gdybym mogla wybrac jedna osobe do przywrocenia zycia to z pewnoscia byl by to Jimmy


http://media.tumblr.com/tumblr_lkis06EZE81qg2ukn.gif

Offline

 

#2 2011-06-25 11:23:53

 ookropkaa

Moderator

11922791
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 1229
Punktów :   

Re: siema :D

Siema. ;p  Jakie kawałki umiesz grać?!


http://img706.imageshack.us/img706/3711/ad2t.gif

Offline

 

#3 2011-06-25 11:51:03

 Edka

Edek z krainy kredek

34106980
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 826
Punktów :   
Ulubione zespoły: BLS,Def Leppard,Ozzy,Bon Jovi

Re: siema :D

Witaj.


music = life

"I'm your source of self-destruction."

Offline

 

#4 2011-06-25 12:07:59

 killiana

Administrator

8277564
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 532
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

Hej!
Trzymaj się regulaminu i zaglądaj na chatboxa
Widzę, że kolejne osoby z A7X do nas dołączają Tutaj chyba połowa jest z a7x, w tym administracja oczywiście

Napisz nam coś więcej o sobie jakie masz zainteresowania? Jak długo grasz na gitarze? Z jakiej części Polski pochodzisz?


"You’re wrong if you think that I’ll be just like you"

Offline

 

#5 2011-06-25 13:21:21

 friik92

Użytkownik

4928640
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 53
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

no bo A7X to wybitny zespol i kazdy musi sie z tym zgodzic
na gitarze gram nie za dlugo ale jestem w niej zakochana mimo ze gram na niej tylko po nochach ze wzgledu na szkole i prace i w weekendy
umiem grac narazie troche Toxicity
a teraz mini lista ktore cale grac umiem
Chop Suey!
Personal Jesus
Smoke on the water (to co ze proste i tak radosc z grania jest )
Jingle Bells
Sweet Dreams
ucze sie teraz Don't Go - Bring Me The Horizon
kilka chwytow pamietam

lubie rysowac szkielety czaski itp
w szkole robie Art&Design w srode mam rozmowe w sprawie przyszlego roku trzymac kciuki :Dmusze sie dostac... tutaj troche inaczej jest ten rok zaliczylam na dosc dobre wyniki ale rozmowe i tak ponownie kazdy musi przejsc...
czasem pisze jakies glupie przemyslenia i historyjke o chlopcu ktory caczol barac narkotyki...
mam dwa koty obzartuszki
bylam na Download 2011
nie lubilam mojej najlepszej teraz przyjaciolki ale dzieki jej upartosci udalo sie jej do mnie dotrzec
nie wiem co jeszcze moge napisac...

no dobra jeszcze jedno...
jade do polski w odwiedziny w sierpniu mysle ze moj kochany tatus bedzie mi kazal spac na dworze ze wzgeldu na wyglad zachowanie i poglady muzyczne


http://media.tumblr.com/tumblr_lkis06EZE81qg2ukn.gif

Offline

 

#6 2011-06-25 14:18:25

 killiana

Administrator

8277564
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 532
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

o! jak miło, że się rozpisałaś! my to lubimy!
Zazdroszczę Download!!! Ja jeszcze nie byłam na żadnym koncercie...
A ze sceptycznym nastawieniem otoczenia do naszego wyglądu i muzycznych upodobań to chyba każdy z nas się zetknąłm, tak więc znamy ten ból. Ale nie martw się Święty Deathbat czuwa nad Tobą

Z jakiej części Polski pochodzisz? To może zrobimy w sierpniu jakiś zlocik czy coś?


"You’re wrong if you think that I’ll be just like you"

Offline

 

#7 2011-06-25 14:34:55

 friik92

Użytkownik

4928640
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 53
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

ja lubie pisac tez dobrze ze to lubicie
no tak ale rodzina powinna cie akceptowac chociaz troche a nie mi przez telefon juz powiedzial ze dostane... wogole to ile ja mam lat zeby kary cielesne jeszcze dostawac? o.O bez przesady... moja mama jest najlepsza najbardziej mnie toleruje oczko w glowie mamusi bo najmlodsze

oo fajnie by bylo tylko ja troche nie smiala
do wiekszego miasta najblizej mam do pozania godzina drogi ze sremu... ale moglabym sie jakos dostosowac gdzies na odrebie wielkopolski bo np do warszawy raczej nie dam rady ;/


http://media.tumblr.com/tumblr_lkis06EZE81qg2ukn.gif

Offline

 

#8 2011-06-25 15:05:24

 Roulette

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

Hej na jakiej gitarze grasz? akustyku czy elektryku? muszę zobaczyć na taby tych piosenek, fajnie by było je umieć
większość z nas tutaj ceni Svenfoldziaków foREVer.
dużo piszesz, fajnie, lubie Cię
ubierasz się tak jakoś charakterystycznie czy co, że tatuś taki wrogo nastawiony? ;> ja skrupulatnie ukrywam przed rodzicami czego słucham, bo wiem, że oni tego nie trawią i jakby tylko się o tym dowiedzieli posłaliby po księdza, żeby wypędził ze mnie złe demony.


brompton-cocktail7.tumblr.com

Offline

 

#9 2011-06-25 15:20:39

 friik92

Użytkownik

4928640
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 53
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

elektryk leworeczny Les Paul <3
oszczednosci zycia poszly na to ale warto ! ^^
wlasnie nauczylam sie polowy Scared i teraz symfonie Betowena se gram
nie wiem co jest ze mna ale mi strasznie szybko wchodza piosenki do nauki i taby pamietam... znajomy tiwerdzi ze mam wrodzony talent
ja tez Cie lubie
no umieram sie normalnie na czarno, jakies kolczatki bransoletki, kolczyki we brwi (wedlug mego ojca to tylko dla chlopakow) 2 we wardze nie widzial ale slyszal 2 tatuaze ale tylko dla mnie nie jakies "jebac policje " jeden na nodze dosc duzy i taki malutki na nadgarstku... fryzura no wlasnie pojade do mego miasta to chyba dostane nie tylko od ojca kojazycie fryz Marilyna Mansona polowa glowy wygolona? :Dno wlasnie posiadam taka jeszcze soczewki mam tez takie bialo niebieskie czarny jaskrawy kolor... cos sie dzieje
ach te starsze pokolenie nie zrozumie


http://media.tumblr.com/tumblr_lkis06EZE81qg2ukn.gif

Offline

 

#10 2011-06-25 15:39:55

suicide

Użytkownik

13667081
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 211
Punktów :   

Re: siema :D

Hej!


Trust me
There’s no need to fear
Everyone’s here
Waiting for you to finally be one of us

Offline

 

#11 2011-06-26 00:26:57

 Edka

Edek z krainy kredek

34106980
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 826
Punktów :   
Ulubione zespoły: BLS,Def Leppard,Ozzy,Bon Jovi

Re: siema :D

Łoo, to uciekaj przed tatą bo jak Cię zobaczy to będzie haja. Bo on jeszcze nie wie! haha "czarny jaskrawy kolor... cos sie dzieje" i teraz pytanie...od kiedy czarny jest jaskrawy ? Czarny jak piekło...a to dobrze, że dziś ksiądz ma pomarańczowy szlafrok. Łaa, masz tatuaże ? Ale zajebiście!  A co ten duży na nodze przedstawia ? Dokładnie powinni zrozumieć, że są inne czasy.


music = life

"I'm your source of self-destruction."

Offline

 

#12 2011-06-26 14:54:09

 Roulette

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

uu zazdroszczę, kiedyś też kupię sobie elektryka i kolejny raz sie potwierdza że osoby leworęczne są jeśli chodzi o stronę artystyczną lepsze piszesz opowiadania, rysujesz, łatwo Ci przychodzi gra na instrumencie... nic tylko gratulować i czekać aż usłyszymy kiedyś o Tobie w tv jako człowiek sukcesu
wow, hardcore z Ciebie, podziwiam ! XD właśnie, właśnie co przedstawiają tatuaże? strrrasznie mi się podobają jak są fajnie zrobione, a na nadgarstku to już w ogóle
dzisiejsza młodzież cokolwiek by nie zrobiła powinna wiedzieć, że COŚ SIĘ DZIEJE ! amen.


brompton-cocktail7.tumblr.com

Offline

 

#13 2011-06-26 15:11:53

 Malyna

Użytkownik

2663372
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 99
Punktów :   

Re: siema :D

no hej
za ten wygląd już Cie uwielbiam:P
ja całe szczęście nie mam takiego problemu z rodzicami.W sumie mam tą swoją inność i gust muzyczny po tacie więc pewnie dlatego^^
zazdroszczę że tak łatwo przychodzi Ci ta gra na gitarze,a i oczywiście tatuażów. Chociaż za jakiś czas też będę mięć na pewno jakiś.


Music is my boyfriend:3

Offline

 

#14 2011-06-26 18:43:19

 nattkaw

Administrator

4187634
Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 940
Punktów :   
Ulubione zespoły: A7X, SOAD, TDG, Trivium

Re: siema :D

hej
Z opóźnieniem, ale witam Cię bardzo serdecznie
Powiem Ci szczerze że jak zobaczyłam Twoje zdjęcia na FB to się nie zdziwiłam bo dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałam I podoba mi się to co ze sobą zrobiłaś hehe trzeba mieć odwagę żeby wybić się z tłumu i wyglądać tak jak się ma na to ochotę pomimo spojrzeń i uwag innych


Never Give Up
            &
Never Too Late

Offline

 

#15 2011-06-26 19:42:52

 friik92

Użytkownik

4928640
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 53
Punktów :   
WWW

Re: siema :D

"...a to dobrze, że dziś ksiądz ma pomarańczowy szlafrok..." no przeciez rozwalilo mnie to jak to ogladalam
no moje tatuaze sa dla mnie i z reguly nie wstawiam ich na portalach typu nk.pl czy tez facebook
ale opisac wam je moge
otoz na nodze jest szkielet z glowa Marilyna Mansona, wlosy The Rev'a, gitara Darona z Systemu i podpis pod tym "The Nobody" niemal jak The Nobodies by Manson
na nadgarstku na kanalach mam napis zaprojektowany przeze mnie takze napis FAKE ale jest taki ze nie odczytasz FAKE tylko nie wiadomo co ale ciekawostka jest to ze niektorzy czytaja to jako SOAD
planuje sobie zrobic jeszcze napis "SOAD" na wardze w srodku tak mi sie podobaja te tatuaze tam
cos dla mojej siostry bo wszystko co mam zawdzieczam jej... narazie brak funduszy bo kupilam bilet do polski ale pozyjemy zobaczymy
ja sie sama sobie dziwie ze mi tak latwo te granie idzie... o.O
ja tak wygladam ale na codzien bardzo nie smiala jestem no chyba ze juz dobrze kogos poznam to w tedy niekonczaca sie zabawa

nie powiem ze nie marzy mi sie slawa ale nie pieniadze... zeby tylko dawac dobry przeklad innym i byc wzorem do nasladywania

Ostatnio edytowany przez friik92 (2011-06-26 20:30:52)


http://media.tumblr.com/tumblr_lkis06EZE81qg2ukn.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne domki Dziwnów rasowekoty.pl www.superkot.pl